Szklarska Poręba

Data
przyjazdu
Data
wyjazdu

Alpine Climate

In Szklarska Poręba

Szklarska Poręba, położona na skraju dwóch pasm- Sudetów Zachodnich i Karkonoszy, to wymarzone miejsce do uprawiania aktywnego wypoczynku zarówno dla całych rodzin jak i dla sportowców.

Alpine Climate allows you to regenerate your powers.

Karkonosze i Izery, góry u styku których leży Szklarska Poręba, to unikatowa w Europie przyroda i niepowtarzalne krajobrazy. W tej scenerii możliwe są różne formy aktywnego wypoczynku

In the winter season skiing is the big thing. 
But when the snow is no more- over 400 km of bike trails awaits you.

Zimą… króluje narciarstwo biegowe i zjazdowe, ale górujący nad miastem szczyt Szrenicy to również fantastyczne miejsce do uprawiania skituringu.

Gdy śniegi topnieją… czeka na Państwa  ok.400  km tras rowerowych o różnym stopniu trudności. Coraz częściej na licznych górskich szlakach spotkać można turystów wędrujących z kijami. Nordic walking zdobywa coraz szersze grono zwolenników, a trasy wokół Szklarskiej Poręby to wymarzone tereny do uprawiania tego sportu.

"Wędrówki z fraszką" czyli duża Sztaudyngerowska Trasa Turystyczna, gdzie można obcować nie tylko z pięknymi krajobrazami, ale również z dziełami mistrza krótkiej formy, przez jakiś czas mieszkańca miasta - Jana Sztaudyngera. Lubiana zwłaszcza  przez najmłodszych gra terenowa „Magiczny Szlak Ducha Gór” to  szlak turystyczny, zabawa, historia i przyroda w jednym, a szlak Waloński zaprowadzi w miejsca, których historia sięga czasami średniowiecza…

Nie może tu Państwa zabraknąć !

Oferty specjalne

Pakiety pobytowe i promocje

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco z naszymi promocjami.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij